menu
Jadłospis
data śniadanie II śniadanie obiad
poniedziałek
25.03
Pieczywo mieszane z masłem,  polędwicą i ogórkiem, kawa mleczna/herbata*(1,3,7) Bułka maślana z miodem, herbata z cytryną Zupa jarzynowa, makaron z sosem bolońskim z warzywami, kompot wieloowocowy/woda*(1,3,7,9)
wtorek
26.03
Napój mleczny/herbata, Bułka wieloziarnista z masłem, sałatą ,pomidorem i żółtym serem*(1,3,7) Drożdżówka z kruszonką, herbata owocowa/woda Zupa neapolitańska z makaronem, kotlecik drobiowy, ziemniaki puree, surówka collesław, kompot z czarnej porzeczki/woda*(1,3,7,9)
środa
27.03
Płatki kukurydziane na mleku, pieczywo mieszane z masłem, szynką drobiową i warzywami*(1,3,7) Arbuz, ciastka be-be, sok marchwiowy/woda Zupa grochowa, pyzy drożdżowe na parze z sosem truskawkowym,kompot/woda*(1,3,7,9)
czwartek
28.03
Kakao/herbata, chleb wrocławski z masłem i jajkiem, pomidorem i ogórkiem*(1,3,7) Jogurt owocowy/naturalny, herbatnik, sok brzoskwiniowy/woda Zupa krem z zielonego groszku z płatkami jaglanymi, ryba, młode ziemniaki z koperkiem, surówka z kiszonej kapusty ,kompot wieloowocowy/woda*(1,3,7,9)
piątek
29.03
Zupa mleczna ,herbata, rogal z masłem i dżemem *(1,3,7) Półmisek warzyw, chlebek wrocławski z masłem,herbata/woda Zupa ogórkowa, kurczak w warzywach, ryż na sypko ,kompot wiśniowy/woda*(1,3,7,9)
Poniedziałek 01.04 Zupa mleczna-kasza jęczmienna, herbata wieloowocowa  i pieczywo mieszane z masłem, szynka gotowana, ogórek świeży, rzodkiewka. *(1,7) Budyń śmietankowy, herbatniki, woda mineralna niegazowana,jabłka *(7) Zupa kapuśniak z ziemniakami, makaron kokardki z serem i musem malinowym, kompot z owoców leśnych.
*(1,3,7,9)
Wtorek
02.04
Bawarka, pieczywo mieszane z masłem,  pasta rybna z avokado, ogórek kwaszony *(1,3,4,7) Ryż zapiekany z cynamonem, jogurt naturalny, woda,1/2 banana*(1,3,7) Zupa pomidorowa z ryżem basmati z natką pietruszki, kurczaki Mcnuggets,sur.z marchewki  ziemniaki z koperkiem, kompot wieloowocowy. *(1,3,7,9)
Środa
03.04
herbata z owoców leśnych, pieczywo mieszane  z szynką na sałacie, papryka  *(1,3,7) Mufinki - (wyrób własny), kakao z mlekiem *(1,3,7) Zupa porowa(krem) kotlet mielony wieprzowy, sałatka . z buraczków,  ziemniaki z koperkiem, sok brzoskwiniowy *(1,3,7,9)
czwartek
04.04
Szwedzki stół: kakao na mleku, pieczywo mieszane z masłem, polędwica  drobiowa, jajko gotowane, ser żółty, papryka,sałata, szczypior. *(1,3,7) Bułka kajzerka z masłem, twarożek  waniliowy, kawa z mlekiem. *(1,3,7) Zupa krupnik z natką pietruszki, naleśniki z dżemem, kompot
*(1,3,7,9)
piątek
05.04
 Zupa mleczna - kasza jaglana, pieczywo razowe z powidłami, marchewka do pochrupania. *(1,3,7) Jogurt naturalny/owocowy, woda z cytryną*(1,3,7) Zupa szczawiowo-szpinakowa z  i ziemniakami, placuszki z jabłkiem i musem jogurtowo-truskawkowym, kompot wieloowocowy *(4,7,9)
poniedziałek
08.04
Kakao z mlekiem, pieczywo mieszane z masłem, schab z komina, sałata, pomidor, szczypior, rzodkiewka. *(1,7) Tosty z serem żółtym, sos pomidorowy, herbata miętowa.
*(1,7)
Zupa włoska jarzynowa z natką pietruszki, placki ziemniaczane,  kompot  wieloowocowy. *(1,3,7,9)
wtorek
09.04
Herbata zielona, pieczywo mieszane z masłem, żywiecka, ogórek kwaszony,  szczypior.(1,3,4,7) Galaretka z owocami i jogurtem naturalnym(wyrób własny), woda mineralna niegazowana. *(7) Rosołek  z makaronem gwiazdki, gołąbki mięsno-ryżowe w  kapuście włoskiej z sosem pomidorowym, ziemniaki z koperkiem *(1,7,9)
środa
10.04
Herbata owocowa,  pieczywo mieszane z masłem, pasta z tuńczyka i jajka, słupki ogórka *(1,3,7) Kisiel z owocami, herbatnik, woda Zupa barszcz biały ,gulasz z kurczaka(udziec), kasza, ogórek kwaszony /konserwowy, kompot wieloowocowy. *(1,7,9)
czwartek
11.04
Kakao na mleku, pieczywo mieszane z masłem, jajko gotowane, ogórek świeży. *(1,3,7) Bułka grahamka z masłem, serek waniliowy, dżem, herbata wieloowocowa.*(1,3,7) Zupa brokułowa, kotlet mielony w sosie pieczarkowym ,sur. sałata ze szczypiorem i jogurtem greckim,  ziemniaki z koperkiem, kompot z owoców leśnych.*(1,3,9)
piątek
12.04
Herbata, pieczywo mieszane z masłem, rolada drobiowa ,pomidor*(1,3,7) Zupa grochowa, ryba miruna, sur z kap. kwaszonej z marchewką, ziemniaki puree z koperkiem. *(1,3,7,9) Jogurt owocowy, herbatnik, woda z cytryną

Godziny posiłków:

śniadanie godz. 8.30,    II śniadanie  godz. 10.30,   obiad godz. 13.30

Alergeny: Mleko i produkty pochodne, gluten, jaja, orzeszki ziemne, laktoza, orzechy, seler, gorczyca, sezam , ziemniaki, pietruszka korzeń, ryba, truskawki.

Jeżeli Państwa dziecko jest uczulone na któryś z wyżej wymienionych składników, prosimy o przekazanie takiej informacji nauczycielowi w grupie.
Przypominamy jednocześnie, że w żywieniu dziecka nie powinno się ograniczać produktów alergizujących, chyba, że występują wyraźne wskazania lekarza (w takim przypadku należy dostarczyć do przedszkola / klubu malucha stosowne zaświadczenie o alergii występującej u dziecka).
Racjonalne żywienie jest ważne w każdym wieku, a dla najmłodszych dzieci może być wręcz kluczowe dla rozwoju.

* Między posiłkami picie podawane jest na życzenie dziecka/ woda niegazowana /
* Herbaty podawane do posiłków: owocowa, rumiankowa, miętowa, zwykła
* Dzieciom alergicznym wykluczamy z posiłków składniki uczulające
* Tabela z alergenami pod jadłospisem.
* Śniadania podawane w formie „Szwedzkiego stołu”



Skontaktuj się z nami

Klub Malucha - Kraina Uśmiechu Niepubliczne Przedszkole nr 4 Pod Dębusiem Olbrzymkiem o profilu edukacyjno-przyrodniczym Lucyna Różewicz

adres: ul. Łąkowa 2, 64-800 Chodzież
tel. 67 28 10 849
kom. 605 300 260
email przedszkole4@chodziez.pl