menu
Aktualności

Szlachetna paczka
2018/11/21

W dniach od 22 listopada do 8 grudnia br. w naszym przsedszkolu odbędzie się zbiórka prezentów dla starszej pani, pod patronatem SZLACHETNEJ PACZKI.
Kobieta ta jest osobą starszą, po ciężkiej chorobie nowotworowej. Ma skromną emeryturę, której większość stanowi opłata za leki. Na wyżywienie i inne artykuły codziennego użytku zostaje jej niewiele. Chociaż życnie nie jest dla niej łaskawe, z uśmiechem patrzy w przyszłość.

Najważniejszą potrzebą tej Pani jest ciepły koc, który pomoże jej przetrwać zimowe wieczory. Ważne są również ręczniki. Istotne są też produkty żywnościowe, z długą datą terminu przydatności, np. herbata, dżem, kawa, kasza, cukier itp. Niezbędne są także środkiczystości, takie jak: mydło, proszki do prania, pasty do zębów, środki czyszczące. Mieszkanie tej kobiety musi być nieskazitelnie czyste, gdyż jest ona po ciężkiej chorobie nowotworowej.
Można również podarować tej Pani upominek, który powędruje pod jej choinkę.

Wszelkie dary prosimy składać w naszym przedszkolu, w specjalnie wyznaczonych kartonach, które znajdować się będą w korytarzu na parterze, obok drzwi wejściowych.

Zebrane dary będą tej Pani wręczone poprzez odpowiednio wyznaczone do tego osoby.

Nie bądź obojętny, pomóż! Dobro powraca ze zdwojoną siłą.

powrót


Skontaktuj się z nami

Klub Malucha - Kraina Uśmiechu Niepubliczne Przedszkole nr 4 Pod Dębusiem Olbrzymkiem o profilu edukacyjno-przyrodniczym Lucyna Różewicz

adres: ul. Łąkowa 2, 64-800 Chodzież
tel. 67 28 10 849
kom. 605 300 260
email przedszkole4@chodziez.pl