menu
Aktualności

Wspaniała wiadomość
2018/12/26

Dotarła do Dębusiowej Społeczności super wiadomość,uwaga czytamy:
Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Niestety pani Krystyna nie mogłą być w chwili, gdy przyjchali darczyńcy. Paczki dostarczyli wolontariusze. Początkowo towarzyszyło ogromne zawstydzenie, gdy opowiedzieliśmy jak darczyńca był cudownie przygotowany, z jakim entuzjazmem przygotowali paczki. Podczas rozpakowywania paczek radość mieszała się ze wzruszeniem. Każdą rzecz pani Krystyna oglądała z zachwytem i przy każdej dziękowała. Rozbawiły ją zrobione przez nas zdjęcia przedstawiające Waszą wspaniałą grupę i Świętego Mikołaja. Bardzo ucieszył ją puszysty, ciepły kocyk. Natychmiast użyła otrzymanej perfumy, powiedziała, że na taki nigdy nie mogłaby sobie pozwolić. Wzruszenie wywołała piękna choineczka. Znalazła miejsce na honorowym miejscu, na samym środku stołu.
Co chce przekazać wolontariusz:
Dziękuję serdecznie. Nie spotkałam do tej pory tak cudownych ludzi, pełnych radości, poczucia humoru. Sprawiliście ogromną radość pani Krystynie, a także wolontariuszom w magazynie. Wizyta Świętego Mikołaja nie zdarza się przecież codziennie. Życzę Państwu Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i wiele pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku.
Co chce powiedzieć od siebie p.Krystyna:
Serdecznie dziękuję. Jednocześnie przepraszam, że nie mogłam być obecna w czasie, gdy Państwo przyjechali. Życzę Państwu Radosnych Świąt i wiele radości w nadchodzący Nowy Roku.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPARLI POTRZEBUJĄCĄ,SAMOTNĄ PANIĄ KRYSTYNĘ.
W DĘBUSIOWEJ RODZINIE TKWI OGROMNA SIŁA!!!
RAZEM MOŻEMY DUUUUUUŻO!!!powrót


Skontaktuj się z nami

Klub Malucha - Kraina Uśmiechu Niepubliczne Przedszkole nr 4 Pod Dębusiem Olbrzymkiem o profilu edukacyjno-przyrodniczym Lucyna Różewicz

adres: ul. Łąkowa 2, 64-800 Chodzież
tel. 67 28 10 849
kom. 605 300 260
email przedszkole4@chodziez.pl