menu
Aktualności

Festiwal latawców
2019/09/28

Już po raz szósty na chodzieskim niebie szybowały przepiękne latawce. Dębusiowa drużyna, jak co roku, przygotowała swoje piękne okazy, ale można było również podziwiać latawce gotowe - kupione w sklepie. Niebo przy Jeziorze Miejskim całe usłane było latawcami, a zarówno dzieci, jak i dorośli świetnie się bawili. Atrakcją tegorocznego festiwalu był pokaz judo, który przygotował dla nas Uczniowski Klub Sportowy Judo z Chodzieży.
Dziękujemy bardzo za pomoc przy organizacji naszego święta dyrektorowi MOSiR w Chodzieży Panu Januszowi Smarujowi oraz Panu Maciejowi Maślankiewiczowi, a także dyrektorowi CHDK Panu Marcinowi Kicie oraz Panu Marcinowi Kotowiczowi. Dziękujemy również przybyłym gościom - Pani Mirosławie Kutnik Przewodniczącej Rady Miejskiej w Chodzieży oraz Panu Staroście Powiatu Chodzieskiego Mirosławowi Juraszkowi.
Przede wszystkim jednak dziękujemy Wam Kochane Dębusiowe Ludki za doskonałe humory i świetną zabawę i oczywiście widzimy się za rok.

Więcej zdjęć, jak zwykle, w naszej facebookowej galerii.

powrót


Skontaktuj się z nami

Klub Malucha - Kraina Uśmiechu Niepubliczne Przedszkole nr 4 Pod Dębusiem Olbrzymkiem o profilu edukacyjno-przyrodniczym Lucyna Różewicz

adres: ul. Łąkowa 2, 64-800 Chodzież
tel. 67 28 10 849
kom. 605 300 260
email przedszkole4@chodziez.pl